فروش - زمین 691 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
650 000 €
940 €/m²
Property 36217 photo 1
  • کد شی 36217
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 691 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 4300 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش زمین 691 متر مربع در لیماسول.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
613 600 € 650 €/m²
  • کد شی 23380
  • مربع متر 944 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
653 250 € 650 €/m²
  • کد شی 23386
  • مربع متر 1005 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
616 850 € 650 €/m²
  • کد شی 23387
  • مربع متر 949 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
570 350 € 550 €/m²
  • کد شی 23396
  • مربع متر 1037 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
580 500 € 500 €/m²
  • کد شی 23400
  • مربع متر 1161 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
794 556 € 378 €/m²
  • کد شی 23403
  • مربع متر 2102 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
750 000 € 115 €/m²
  • کد شی 23781
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
950 000 € 235 €/m²
  • کد شی 23903
  • مربع متر 4028 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
750 000 € 143 €/m²
  • کد شی 28896
  • مربع متر 5217 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
590 000 € 1008 €/m²
  • کد شی 32170
  • مربع متر 585 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه