فروش - ویلا 800 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول پلاترس پامو
5 000 000 €
6250 €/m²
Property 49460 photo 1
Property 49460 photo 2
Property 49460 photo 3
Property 49460 photo 4
Property 49460 photo 5
Property 49460 photo 6
Property 49460 photo 7
Property 49460 photo 8
Property 49460 photo 9
Property 49460 photo 10
Property 49460 photo 11
Property 49460 photo 12
Property 49460 photo 13
Property 49460 photo 14
Property 49460 photo 15
Property 49460 photo 16
Property 49460 photo 17
Property 49460 photo 18
Property 49460 photo 19
Property 49460 photo 20
Property 49460 photo 21
Property 49460 photo 22
Property 49460 photo 23
Property 49460 photo 24

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 7
  • فاصله از دریا: 38000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 35 km
  • فاصله از فرودگاه: 102 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 800 متر مربع در لیماسول. طبقه نیمه زیر زمین شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, توالت. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, حمام, توالت. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه