فروش - اپارتمان 80 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال ماروسی
370 000 €
4625 €/m²
Property 49912 photo 1
Property 49912 photo 2
Property 49912 photo 3
Property 49912 photo 4
Property 49912 photo 5
Property 49912 photo 6
Property 49912 photo 7
Property 49912 photo 8
Property 49912 photo 9
Property 49912 photo 10
Property 49912 photo 11
Property 49912 photo 12
Property 49912 photo 13
Property 49912 photo 14
Property 49912 photo 15
Property 49912 photo 16
Property 49912 photo 17

Details

  • سال ساخت: 1982
  • سال نوسازی: 2021
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 15000 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 80 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, انبار. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
430 000 € 4300 €/m²
  • کد شی 55911
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 55977
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3840 €/m²
  • کد شی 55998
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 4266 €/m²
  • کد شی 56074
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
336 000 € 4048 €/m²
  • کد شی 56251
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
342 000 € 4120 €/m²
  • کد شی 56252
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
347 000 € 4180 €/m²
  • کد شی 56253
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
351 000 € 4443 €/m²
  • کد شی 56254
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه