فروخته
150 000 €
4167 €/m²
Property 49926 photo 1
Property 49926 photo 2
Property 49926 photo 3
Property 49926 photo 4
Property 49926 photo 5
Property 49926 photo 6
Property 49926 photo 7
Property 49926 photo 8
Property 49926 photo 9
Property 49926 photo 10
Property 49926 photo 11
Property 49926 photo 12
Property 49926 photo 13
Property 49926 photo 14

Details

  • سال ساخت: 1970
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 18 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 36 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سیستم علام خطر. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
200 000 € 3773 €/m²
  • کد شی 65220
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 2
فروش
165 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 65227
  • مربع متر 48 m²
  • Rooms 2
فروش
220 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 65243
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 1
فروش
155 000 € 2039 €/m²
  • کد شی 65272
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
170 000 € 4146 €/m²
  • کد شی 65308
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
180 000 € 4390 €/m²
  • کد شی 65309
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 4512 €/m²
  • کد شی 65311
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
210 000 € 2800 €/m²
  • کد شی 65365
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
170 000 € 1545 €/m²
  • کد شی 65402
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
185 000 € 3627 €/m²
  • کد شی 65408
  • مربع متر 51 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه