فروش - اپارتمان 204 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
597 000 €
2926 €/m²
Property 50958 photo 1
Property 50958 photo 2
Property 50958 photo 3
Property 50958 photo 4
Property 50958 photo 5
  • کد شی 50958
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 204 m²
  • مساحت زمین 175 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)

Details

  • سال ساخت: 1975
  • فاصله از دریا: 14000 m
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 204 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باغ.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
800 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 34147
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 36714
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 6896 €/m²
  • کد شی 36956
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 1975 €/m²
  • کد شی 52316
  • مربع متر 405 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
850 000 € 6692 €/m²
  • کد شی 58091
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
850 000 € 6296 €/m²
  • کد شی 58341
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
765 000 € 8315 €/m²
  • کد شی 58415
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
695 000 € 5696 €/m²
  • کد شی 65652
  • مربع متر 122 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 4461 €/m²
  • کد شی 65669
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 6198 €/m²
  • کد شی 65769
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه