600 000 €
5455 €/m²
Property 57679 photo 1
Property 57679 photo 2
Property 57679 photo 3
Property 57679 photo 4
Property 57679 photo 5
Property 57679 photo 6
Property 57679 photo 7
Property 57679 photo 8
Property 57679 photo 9
Property 57679 photo 10
Property 57679 photo 11
Property 57679 photo 12
Property 57679 photo 13
Property 57679 photo 14
Property 57679 photo 15
Property 57679 photo 16
Property 57679 photo 17

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2008
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2600 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 110 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
670 000 € 3145 €/m²
  • کد شی 3933
  • مربع متر 213 m²
  • Rooms 5
فروش
570 000 € 3877 €/m²
  • کد شی 5879
  • مربع متر 147 m²
  • Rooms 5
فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 21909
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 2291 €/m²
  • کد شی 33477
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 6170 €/m²
  • کد شی 36378
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3508 €/m²
  • کد شی 41764
  • مربع متر 171 m²
  • Rooms 5
فروش
550 000 € 6111 €/m²
  • کد شی 41930
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
600 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 50894
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
597 000 € 2926 €/m²
  • کد شی 50958
  • مربع متر 204 m²
  • فاصله تا دریا 14000 m

اشتراک خبرنامه