560 000 €
8000 €/m²
Property 53010 photo 1
Property 53010 photo 2
Property 53010 photo 3
Property 53010 photo 4
Property 53010 photo 5
Property 53010 photo 6
Property 53010 photo 7
Property 53010 photo 8
Property 53010 photo 9

Details

  • سال نوسازی: 2015
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 130 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 70 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین شومینه, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
597 000 € 2926 €/m²
  • کد شی 50958
  • مربع متر 204 m²
  • فاصله تا دریا 14000 m
فروش
550 000 € 4365 €/m²
  • کد شی 52069
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 2922 €/m²
  • کد شی 52302
  • مربع متر 154 m²
  • Rooms 6
فروش
800 000 € 1975 €/m²
  • کد شی 52316
  • مربع متر 405 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
560 000 € 8000 €/m²
  • کد شی 53010
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
665 000 € 7388 €/m²
  • کد شی 53094
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
465 000 € 4386 €/m²
  • کد شی 55910
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
480 000 € 3840 €/m²
  • کد شی 55998
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه