فروش - اپارتمان 218 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
535 000 €
2454 €/m²
Property 57495 photo 1
Property 57495 photo 2
Property 57495 photo 3
Property 57495 photo 4
Property 57495 photo 5
Property 57495 photo 6
Property 57495 photo 7
Property 57495 photo 8
Property 57495 photo 9
Property 57495 photo 10
Property 57495 photo 11
Property 57495 photo 12
Property 57495 photo 13
Property 57495 photo 14

Details

  • سال ساخت: 1993
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 218 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 6 طبقه و شامل طبقه 6 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
650 000 € 4642 €/m²
  • کد شی 56370
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
فروش
473 000 € 4876 €/m²
  • کد شی 56590
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 6214 €/m²
  • کد شی 56679
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4950 €/m²
  • کد شی 56726
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 5154 €/m²
  • کد شی 56729
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
675 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 56769
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
535 000 € 2454 €/m²
  • کد شی 57495
  • مربع متر 218 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 5454 €/m²
  • کد شی 57679
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه