400 000 € 360 000 €
4390 €/m²
Property 51027 photo 1
Property 51027 photo 2
Property 51027 photo 3
Property 51027 photo 4
Property 51027 photo 5
Property 51027 photo 6
Property 51027 photo 7

Details

  • سال ساخت: 1982
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • آسانسور
  • Satellite TV
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 82 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
510 000 € 3187 €/m²
  • کد شی 65254
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
530 000 € 4491 €/m²
  • کد شی 65334
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
553 000 € 6583 €/m²
  • کد شی 65337
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
536 000 € 6536 €/m²
  • کد شی 65340
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
587 500 € 6994 €/m²
  • کد شی 65341
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
596 000 € 6850 €/m²
  • کد شی 65343
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
584 000 € 6790 €/m²
  • کد شی 65344
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
530 000 € 4240 €/m²
  • کد شی 65448
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
450 000 € 5696 €/m²
  • کد شی 65493
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65667
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه