فروش - اپارتمان 105 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
515 000 €
4905 €/m²
Property 60361 photo 1
Property 60361 photo 2
Property 60361 photo 3
Property 60361 photo 4

Details

  • طبقه: طبقه 5
  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 105 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین شومینه, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
685 000 € 13173 €/m²
  • کد شی 64129
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
650 000 € 5652 €/m²
  • کد شی 64139
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 5200 €/m²
  • کد شی 64221
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
735 000 € 6621 €/m²
  • کد شی 64242
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 4237 €/m²
  • کد شی 64296
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 5
فروش
610 000 € 5596 €/m²
  • کد شی 64675
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 3962 €/m²
  • کد شی 64689
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
715 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 64856
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه