فروش - اپارتمان 104 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
570 000 € 530 000 €
5096 €/m²
Property 58253 photo 1
Property 58253 photo 2
Property 58253 photo 3
Property 58253 photo 4
Property 58253 photo 5
Property 58253 photo 6
Property 58253 photo 7
Property 58253 photo 8
Property 58253 photo 9
Property 58253 photo 10
Property 58253 photo 11
Property 58253 photo 12
Property 58253 photo 13
Property 58253 photo 14
Property 58253 photo 15
Property 58253 photo 16
Property 58253 photo 17

Details

  • طبقه: اطاقک بالای بام
  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1600 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 104 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 10 طبقه و شامل طبقه 10 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
800 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 36714
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 6896 €/m²
  • کد شی 36956
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 1975 €/m²
  • کد شی 52316
  • مربع متر 405 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
850 000 € 6692 €/m²
  • کد شی 58091
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
850 000 € 6296 €/m²
  • کد شی 58341
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
765 000 € 8315 €/m²
  • کد شی 58415
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه