365 000 €
3120 €/m²
Property 51219 photo 1
Property 51219 photo 2
Property 51219 photo 3
Property 51219 photo 4
Property 51219 photo 5
Property 51219 photo 6
Property 51219 photo 7
Property 51219 photo 8
Property 51219 photo 9
Property 51219 photo 10
Property 51219 photo 11
Property 51219 photo 12
Property 51219 photo 13
Property 51219 photo 14
Property 51219 photo 15
Property 51219 photo 16
Property 51219 photo 17
Property 51219 photo 18
Property 51219 photo 19
Property 51219 photo 20
Property 51219 photo 21
Property 51219 photo 22
Property 51219 photo 23
Property 51219 photo 24
Property 51219 photo 25
Property 51219 photo 26
Property 51219 photo 27
Property 51219 photo 28
Property 51219 photo 29
Property 51219 photo 30

Details

  • سال ساخت: 1973
  • تعداد اتاق ها: 5
  • فاصله از دریا: 1800 m
  • فاصله از فرودگاه: 3 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 117 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
395 000 € 4293 €/m²
  • کد شی 60859
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
440 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 60992
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 5
فروش
325 000 € 3494 €/m²
  • کد شی 61347
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 61483
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 3516 €/m²
  • کد شی 61523
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3
فروش
335 000 € 4036 €/m²
  • کد شی 61588
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 61719
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
370 000 € 3700 €/m²
  • کد شی 61748
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
360 000 € 2880 €/m²
  • کد شی 62111
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه