فروش - زمین 1037 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
570 350 €
550 €/m²
Property 23396 photo 1
Property 23396 photo 2
  • کد شی 23396
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 1037 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 1037 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 311 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
500 000 € 20 €/m²
  • کد شی 38231
  • مربع متر 24500 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
740 000 € 70 €/m²
  • کد شی 38723
  • مربع متر 10554 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
520 000 € 44 €/m²
  • کد شی 39811
  • مربع متر 11811 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
600 000 € 49 €/m²
  • کد شی 39848
  • مربع متر 12041 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
850 000 € 263 €/m²
  • کد شی 40530
  • مربع متر 3222 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
650 000 € 764 €/m²
  • کد شی 41153
  • مربع متر 850 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
715 000 € 106 €/m²
  • کد شی 42294
  • مربع متر 6689 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
500 000 € 609 €/m²
  • کد شی 45007
  • مربع متر 821 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
530 000 € 581 €/m²
  • کد شی 45858
  • مربع متر 911 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
690 000 € 110 €/m²
  • کد شی 48539
  • مربع متر 6261 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه