فروش - زمین 989 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
445 050 €
450 €/m²
Property 23382 photo 1
Property 23382 photo 2
  • کد شی 23382
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 989 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 989 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 296 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
590 000 € 1008 €/m²
  • کد شی 32170
  • مربع متر 585 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
450 000 € 150 €/m²
  • کد شی 32660
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
600 000 € 49 €/m²
  • کد شی 35208
  • مربع متر 12041 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
400 000 €
  • کد شی 35278
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
650 000 € 940 €/m²
  • کد شی 36217
  • مربع متر 691 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m
فروش
550 000 € 71 €/m²
  • کد شی 37738
  • مربع متر 7700 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
500 000 € 20 €/m²
  • کد شی 38231
  • مربع متر 24500 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
520 000 € 44 €/m²
  • کد شی 39811
  • مربع متر 11811 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
600 000 € 49 €/m²
  • کد شی 39848
  • مربع متر 12041 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
650 000 € 764 €/m²
  • کد شی 41153
  • مربع متر 850 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m

اشتراک خبرنامه