275 000 €
3090 €/m²
Property 52946 photo 1
Property 52946 photo 2
Property 52946 photo 3
Property 52946 photo 4
Property 52946 photo 5
Property 52946 photo 6
Property 52946 photo 7

Details

  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 27 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 89 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 60142
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 5306 €/m²
  • کد شی 60145
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 60148
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 7083 €/m²
  • کد شی 60149
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 60150
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 1
فروش
265 000 € 6022 €/m²
  • کد شی 60151
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 7361 €/m²
  • کد شی 60154
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 7222 €/m²
  • کد شی 60155
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 6022 €/m²
  • کد شی 60156
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
275 000 € 5851 €/m²
  • کد شی 60158
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه