فروش - زمین 622 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول مسا Geitonia
395 000 €
635 €/m²
Property 53202 photo 1

Details

  • Floor area ratio: 80
  • فاصله از دریا: 5100 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

توضیحات

برای فروش زمین 622 متر مربع در لیماسول.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
500 000 € 20 €/m²
  • کد شی 38231
  • مربع متر 24500 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
520 000 € 44 €/m²
  • کد شی 39811
  • مربع متر 11811 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
500 000 € 609 €/m²
  • کد شی 45007
  • مربع متر 821 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
530 000 € 581 €/m²
  • کد شی 45858
  • مربع متر 911 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
515 000 € 32 €/m²
  • کد شی 48667
  • مربع متر 15639 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
500 000 € 23 €/m²
  • کد شی 49383
  • مربع متر 21619 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
420 000 € 501 €/m²
  • کد شی 51676
  • مربع متر 837 m²
فروش
535 000 € 685 €/m²
  • کد شی 53059
  • مربع متر 781 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
490 000 € 801 €/m²
  • کد شی 53060
  • مربع متر 611 m²
  • فاصله تا دریا 5200 m
فروش
460 000 € 603 €/m²
  • کد شی 53061
  • مربع متر 762 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه