فروش - زمین 837 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
420 000 €
501 €/m²
Property 51676 photo 1
Property 51676 photo 2
Property 51676 photo 3
  • کد شی 51676
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 837 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

توضیحات

برای فروش زمین 837 متر مربع در لیماسول.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
414 800 € 400 €/m²
  • کد شی 23385
  • مربع متر 1037 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
616 850 € 650 €/m²
  • کد شی 23387
  • مربع متر 949 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
364 950 € 450 €/m²
  • کد شی 23393
  • مربع متر 811 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
424 800 € 480 €/m²
  • کد شی 23394
  • مربع متر 885 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
570 350 € 550 €/m²
  • کد شی 23396
  • مربع متر 1037 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
458 500 € 500 €/m²
  • کد شی 23397
  • مربع متر 917 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
358 000 € 400 €/m²
  • کد شی 23398
  • مربع متر 895 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
580 500 € 500 €/m²
  • کد شی 23400
  • مربع متر 1161 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
379 753 € 437 €/m²
  • کد شی 23405
  • مربع متر 869 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
352 400 € 400 €/m²
  • کد شی 23407
  • مربع متر 881 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m

اشتراک خبرنامه