فروش - اپارتمان 75 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال چالندری
360 000 €
4800 €/m²
Property 54558 photo 1
Property 54558 photo 2
Property 54558 photo 3
Property 54558 photo 4
Property 54558 photo 5
Property 54558 photo 6
Property 54558 photo 7
Property 54558 photo 8
Property 54558 photo 9
Property 54558 photo 10
Property 54558 photo 11
Property 54558 photo 12
Property 54558 photo 13
Property 54558 photo 14
Property 54558 photo 15
Property 54558 photo 16
Property 54558 photo 17
Property 54558 photo 18
Property 54558 photo 19
Property 54558 photo 20

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2008
  • سال نوسازی: 2022
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 13500 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
395 000 € 4293 €/m²
  • کد شی 60859
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
440 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 60992
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 5
فروش
325 000 € 3494 €/m²
  • کد شی 61347
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 61483
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 3516 €/m²
  • کد شی 61523
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3
فروش
335 000 € 4036 €/m²
  • کد شی 61588
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 61719
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
370 000 € 3700 €/m²
  • کد شی 61748
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
360 000 € 2880 €/m²
  • کد شی 62111
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
310 000 € 2561 €/m²
  • کد شی 62253
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه