فروش - اپارتمان 102 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس موسکاتو
345 000 €
3382 €/m²
Property 55905 photo 1
Property 55905 photo 2
Property 55905 photo 3
Property 55905 photo 4
Property 55905 photo 5

Details

  • سال ساخت: 2023
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 37 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 102 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین شومینه, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
290 000 € 3625 €/m²
  • کد شی 62867
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
299 000 € 6361 €/m²
  • کد شی 62955
  • مربع متر 47 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
293 000 € 6369 €/m²
  • کد شی 62956
  • مربع متر 46 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
280 500 € 6841 €/m²
  • کد شی 63011
  • مربع متر 41 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
307 600 € 6990 €/m²
  • کد شی 63014
  • مربع متر 44 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
290 000 € 3918 €/m²
  • کد شی 63032
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 3368 €/m²
  • کد شی 63153
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 4
فروش
295 000 € 3390 €/m²
  • کد شی 63307
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 4
فروش
290 000 € 4833 €/m²
  • کد شی 63487
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 3069 €/m²
  • کد شی 63567
  • مربع متر 101 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه