فروش - اپارتمان 125 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب الینیکو
480 000 €
3840 €/m²
Property 55998 photo 1
Property 55998 photo 2
Property 55998 photo 3
Property 55998 photo 4
Property 55998 photo 5
Property 55998 photo 6
Property 55998 photo 7
Property 55998 photo 8
Property 55998 photo 9
Property 55998 photo 10
Property 55998 photo 11
Property 55998 photo 12
Property 55998 photo 13
Property 55998 photo 14
Property 55998 photo 15
Property 55998 photo 16
Property 55998 photo 17
Property 55998 photo 18
Property 55998 photo 19
Property 55998 photo 20

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 27 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 125 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, باغ, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
473 000 € 4876 €/m²
  • کد شی 56590
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4950 €/m²
  • کد شی 56726
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 5154 €/m²
  • کد شی 56729
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
535 000 € 2454 €/m²
  • کد شی 57495
  • مربع متر 218 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 58357
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
497 000 € 4688 €/m²
  • کد شی 58947
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 3
فروش
491 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 58952
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه