435 000 €
6214 €/m²
Property 56679 photo 1
Property 56679 photo 2
Property 56679 photo 3
Property 56679 photo 4
Property 56679 photo 5
Property 56679 photo 6
Property 56679 photo 7
Property 56679 photo 8
Property 56679 photo 9
Property 56679 photo 10

Details

  • سال ساخت: 1985
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 70 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
610 000 € 5596 €/m²
  • کد شی 64675
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6666 €/m²
  • کد شی 65133
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
630 000 € 5478 €/m²
  • کد شی 65195
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
624 500 € 6643 €/m²
  • کد شی 65338
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
614 000 € 6395 €/m²
  • کد شی 65339
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
587 500 € 6994 €/m²
  • کد شی 65341
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
615 000 € 6988 €/m²
  • کد شی 65342
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
596 000 € 6850 €/m²
  • کد شی 65343
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
584 000 € 6790 €/m²
  • کد شی 65344
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
620 000 € 4133 €/m²
  • کد شی 65460
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه