720 000 € 600 000 €
5000 €/m²
Property 56350 photo 1
Property 56350 photo 2
Property 56350 photo 3
Property 56350 photo 4
Property 56350 photo 5
Property 56350 photo 6
Property 56350 photo 7
Property 56350 photo 8
Property 56350 photo 9
Property 56350 photo 10
Property 56350 photo 11
Property 56350 photo 12
Property 56350 photo 13
Property 56350 photo 14

Details

  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 26 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 120 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
640 000 € 3878 €/m²
  • کد شی 56316
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 6
فروش
825 000 € 6066 €/m²
  • کد شی 58923
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 5123 €/m²
  • کد شی 64294
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4
فروش
610 000 € 4621 €/m²
  • کد شی 63730
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 3220 m
فروش
760 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 36925
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 5
فروش
600 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 65141
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه