640 000 €
3879 €/m²
Property 56316 photo 1
Property 56316 photo 2
Property 56316 photo 3
Property 56316 photo 4
Property 56316 photo 5
Property 56316 photo 6
Property 56316 photo 7
Property 56316 photo 8
Property 56316 photo 9
Property 56316 photo 10
Property 56316 photo 11
Property 56316 photo 12
Property 56316 photo 13
Property 56316 photo 14
Property 56316 photo 15
Property 56316 photo 16
Property 56316 photo 17
Property 56316 photo 18
Property 56316 photo 19

Details

  • سال ساخت: 2000
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 230 m
  • فاصله از فرودگاه: 42 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 165 متر مربع در آتن. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه 4 شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 5 شامل 4 اتاق خواب, 3 حمام. طبقه 6 شامل یک اتاق خوابه, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
880 000 € 7927 €/m²
  • کد شی 58420
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 4
فروش
625 000 € 5208 €/m²
  • کد شی 57981
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 65141
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 7692 €/m²
  • کد شی 63792
  • مربع متر 117 m²
  • Rooms 4
فروش
765 000 € 5666 €/m²
  • کد شی 64866
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 5866 €/m²
  • کد شی 64719
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 56627
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 5
فروش
590 000 € 5130 €/m²
  • کد شی 58910
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
895 000 € 3729 €/m²
  • کد شی 14287
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
620 000 € 6078 €/m²
  • کد شی 59294
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه