368 000 €
4907 €/m²
Property 56589 photo 1
Property 56589 photo 2
Property 56589 photo 3
Property 56589 photo 4
Property 56589 photo 5
Property 56589 photo 6
Property 56589 photo 7
Property 56589 photo 8
Property 56589 photo 9
Property 56589 photo 10
Property 56589 photo 11

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
385 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 56727
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 5128 €/m²
  • کد شی 56728
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 5154 €/m²
  • کد شی 56729
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 5063 €/m²
  • کد شی 56730
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
535 000 € 2454 €/m²
  • کد شی 57495
  • مربع متر 218 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 3291 €/m²
  • کد شی 57670
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
419 000 € 5513 €/m²
  • کد شی 57983
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 3850 €/m²
  • کد شی 58061
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 58357
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه