368 000 €
4907 €/m²
Property 56724 photo 1
Property 56724 photo 2
Property 56724 photo 3
Property 56724 photo 4
Property 56724 photo 5
Property 56724 photo 6
Property 56724 photo 7
Property 56724 photo 8
Property 56724 photo 9
Property 56724 photo 10

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
320 000 € 4266 €/m²
  • کد شی 56074
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
336 000 € 4048 €/m²
  • کد شی 56251
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
342 000 € 4120 €/m²
  • کد شی 56252
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
347 000 € 4180 €/m²
  • کد شی 56253
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
351 000 € 4443 €/m²
  • کد شی 56254
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4842 €/m²
  • کد شی 56586
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56589
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
473 000 € 4876 €/m²
  • کد شی 56590
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه