693 000 €
5457 €/m²
Property 56732 photo 1
Property 56732 photo 2
Property 56732 photo 3
Property 56732 photo 4
Property 56732 photo 5
Property 56732 photo 6
Property 56732 photo 7
Property 56732 photo 8
Property 56732 photo 9
Property 56732 photo 10
Property 56732 photo 11
Property 56732 photo 12
Property 56732 photo 13
Property 56732 photo 14
Property 56732 photo 15
Property 56732 photo 16

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 127 متر مربع در آتن. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه 4 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, 2 حمام. طبقه 6 شامل دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
895 000 € 3729 €/m²
  • کد شی 14287
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
640 000 € 3878 €/m²
  • کد شی 56316
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 6
فروش
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • کد شی 8404
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
650 000 € 2777 €/m²
  • کد شی 29965
  • مربع متر 234 m²
  • Rooms 5
فروش
800 000 € 6299 €/m²
  • کد شی 64179
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
680 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65902
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 2653 €/m²
  • کد شی 25420
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 7
فروش
716 000 € 5383 €/m²
  • کد شی 57980
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه