680 000 €
5000 €/m²
Property 65902 photo 1
Property 65902 photo 2
Property 65902 photo 3
Property 65902 photo 4
Property 65902 photo 5
Property 65902 photo 6
Property 65902 photo 7

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: الف
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 136 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طراحی داخلی {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
710 000 € 5634 €/m²
  • کد شی 58916
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 4
فروش
610 000 € 4621 €/m²
  • کد شی 63730
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 3220 m
فروش
660 000 € 4782 €/m²
  • کد شی 62730
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65140
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
800 000 € 6299 €/m²
  • کد شی 64179
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 5902 €/m²
  • کد شی 64863
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4
فروش
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • کد شی 62555
  • مربع متر 106 m²
  • فاصله تا دریا 1249 m
فروش
825 000 € 6066 €/m²
  • کد شی 58923
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 4
فروش
890 000 € 6137 €/m²
  • کد شی 64880
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه