800 000 €
6299 €/m²
Property 64179 photo 1
Property 64179 photo 2
Property 64179 photo 3
Property 64179 photo 4
Property 64179 photo 5
Property 64179 photo 6
Property 64179 photo 7
Property 64179 photo 8
Property 64179 photo 9
Property 64179 photo 10
Property 64179 photo 11
Property 64179 photo 12
Property 64179 photo 13
Property 64179 photo 14
Property 64179 photo 15
Property 64179 photo 16
Property 64179 photo 17
Property 64179 photo 18
Property 64179 photo 19
Property 64179 photo 20

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 3300 m
  • فاصله از فرودگاه: 27 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 127 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 3 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, 2 دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, باغ, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
890 000 € 6137 €/m²
  • کد شی 64880
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
860 000 € 5931 €/m²
  • کد شی 65063
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
895 000 € 3729 €/m²
  • کد شی 14287
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
800 000 € 4907 €/m²
  • کد شی 65894
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 6
فروش
880 000 € 7927 €/m²
  • کد شی 58420
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 63853
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 5142 €/m²
  • کد شی 58918
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 5
فروش
680 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65902
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 4
فروش
660 000 € 4782 €/m²
  • کد شی 62730
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 4
فروش
810 000 € 5062 €/m²
  • کد شی 64965
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه