فروش - اپارتمان 124 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 850 000 €
14919 €/m²
Property 41336 photo 1
Property 41336 photo 2
Property 41336 photo 3
  • کد شی 41336
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 124 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 6
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 124 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 750 000 € 2 200 000 € 18803 €/m²
  • کد شی 23563
  • مربع متر 117 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
2 400 000 € 14201 €/m²
  • کد شی 24949
  • مربع متر 169 m²
  • Rooms 4
فروش
2 500 000 € 13661 €/m²
  • کد شی 26180
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 5
فروش
2 400 000 € 14285 €/m²
  • کد شی 33894
  • مربع متر 168 m²
  • Rooms 4
فروش
2 500 000 € 8305 €/m²
  • کد شی 34233
  • مربع متر 301 m²
  • Rooms 3
فروش
2 500 000 € 13888 €/m²
  • کد شی 37781
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
2 570 000 € 13817 €/m²
  • کد شی 41285
  • مربع متر 186 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 600 000 € 14054 €/m²
  • کد شی 41288
  • مربع متر 185 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41292
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه