فروش - اپارتمان 255 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 450 000 €
5686 €/m²
  • کد شی 41318
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 255 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 255 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 290 000 € 5890 €/m²
  • کد شی 41663
  • مربع متر 219 m²
  • Rooms 4
فروش
2 000 000 € 14705 €/m²
  • کد شی 43628
  • مربع متر 136 m²
  • فاصله تا دریا 40 m
فروش
1 380 000 € 12545 €/m²
  • کد شی 43651
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
1 250 000 € 8561 €/m²
  • کد شی 44123
  • مربع متر 146 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
1 550 000 € 10264 €/m²
  • کد شی 44656
  • مربع متر 151 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
1 300 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 44953
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
1 800 000 €
  • کد شی 44956
  • مربع متر 0 m²
  • Rooms 3
فروش
1 550 000 € 6595 €/m²
  • کد شی 45442
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
1 250 000 € 7530 €/m²
  • کد شی 47028
  • مربع متر 166 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه