فروش - اپارتمان 150 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - غرب Aigaleo
350 000 €
2333 €/m²
Property 57469 photo 1
Property 57469 photo 2
Property 57469 photo 3
Property 57469 photo 4
Property 57469 photo 5
Property 57469 photo 6
Property 57469 photo 7
Property 57469 photo 8
  • کد شی 57469
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 150 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتیکا () | Aigaleo (آتن - غرب)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • سال ساخت: 2008
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 38 km

خدمات

  • پارکینگ
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 150 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
370 000 € 3700 €/m²
  • کد شی 61748
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
360 000 € 2880 €/m²
  • کد شی 62111
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
285 000 € 5181 €/m²
  • کد شی 62178
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 2561 €/m²
  • کد شی 62253
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4
فروش
410 000 € 4019 €/m²
  • کد شی 62419
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 4
فروش
285 000 € 5181 €/m²
  • کد شی 62422
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
335 000 € 3722 €/m²
  • کد شی 62481
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
345 000 € 3136 €/m²
  • کد شی 62550
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه