450 000 €
3814 €/m²
Property 49951 photo 1
Property 49951 photo 2
Property 49951 photo 3
Property 49951 photo 4
Property 49951 photo 5
Property 49951 photo 6

Details

  • سال ساخت: 1966
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 118 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
473 000 € 4876 €/m²
  • کد شی 56590
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 6214 €/m²
  • کد شی 56679
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4950 €/m²
  • کد شی 56726
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 5154 €/m²
  • کد شی 56729
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
535 000 € 2454 €/m²
  • کد شی 57495
  • مربع متر 218 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 58357
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه