فروش - اپارتمان 67 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
344 000 €
5134 €/m²
Property 57977 photo 1
Property 57977 photo 2
Property 57977 photo 3
Property 57977 photo 4
Property 57977 photo 5
Property 57977 photo 6
Property 57977 photo 7
Property 57977 photo 8
Property 57977 photo 9
Property 57977 photo 10
Property 57977 photo 11
Property 57977 photo 12

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 67 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 7799
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
470 000 € 3700 €/m²
  • کد شی 7940
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 10967
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
360 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 12056
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
365 000 € 4147 €/m²
  • کد شی 12804
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 15142
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
440 000 € 3666 €/m²
  • کد شی 20372
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 3888 €/m²
  • کد شی 22550
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 4200 €/m²
  • کد شی 24982
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
375 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 34022
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه