620 000 €
5254 €/m²
Property 57982 photo 1
Property 57982 photo 2
Property 57982 photo 3
Property 57982 photo 4
Property 57982 photo 5
Property 57982 photo 6
Property 57982 photo 7
Property 57982 photo 8
Property 57982 photo 9
Property 57982 photo 10
Property 57982 photo 11
Property 57982 photo 12
Property 57982 photo 13

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 118 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 4 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, دوش. دوبلکس دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
683 000 € 5464 €/m²
  • کد شی 56734
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
535 000 € 4083 €/m²
  • کد شی 60110
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 4
فروش
683 000 € 5464 €/m²
  • کد شی 56731
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
620 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 56627
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 5
فروش
610 000 € 4621 €/m²
  • کد شی 63730
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 3220 m
فروش
550 000 € 2657 €/m²
  • کد شی 63396
  • مربع متر 207 m²
  • Rooms 5
فروش
925 000 € 9250 €/m²
  • کد شی 65226
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
660 000 € 4782 €/m²
  • کد شی 62730
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه