660 000 €
4783 €/m²
Property 62730 photo 1
Property 62730 photo 2
Property 62730 photo 3
Property 62730 photo 4
Property 62730 photo 5
Property 62730 photo 6
Property 62730 photo 7

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Type of flooring: wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 11500 m
  • فاصله از فرودگاه: 19 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 138 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, دوش. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
734 000 € 5518 €/m²
  • کد شی 57987
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 5
فروش
680 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65902
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 4
فروش
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • کد شی 8404
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
925 000 € 9250 €/m²
  • کد شی 65226
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
940 000 € 6225 €/m²
  • کد شی 65137
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
860 000 € 5931 €/m²
  • کد شی 65063
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 65910
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
610 000 € 4621 €/m²
  • کد شی 63730
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 3220 m
فروش
600 000 € 2390 €/m²
  • کد شی 23310
  • مربع متر 251 m²
  • Rooms 6
فروش
650 000 € 2653 €/m²
  • کد شی 25420
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه