925 000 €
9250 €/m²
Property 65226 photo 1
Property 65226 photo 2
Property 65226 photo 3
Property 65226 photo 4
Property 65226 photo 5

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • محل اقامت: 100
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 4800 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • Access for people with special needs
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 100 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 7 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 8 شامل 2 اتاق خواب, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین کولر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
895 000 € 3729 €/m²
  • کد شی 14287
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
800 000 € 6299 €/m²
  • کد شی 64179
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 8888 €/m²
  • کد شی 65895
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
830 000 € 3915 €/m²
  • کد شی 46659
  • مربع متر 212 m²
  • Rooms 4
فروش
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • کد شی 8404
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
850 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 61535
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
1 050 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 14288
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 630 m
فروش
800 000 € 4907 €/m²
  • کد شی 65894
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه