734 000 €
5519 €/m²
Property 57987 photo 1
Property 57987 photo 2
Property 57987 photo 3
Property 57987 photo 4
Property 57987 photo 5
Property 57987 photo 6
Property 57987 photo 7
Property 57987 photo 8
Property 57987 photo 9
Property 57987 photo 10
Property 57987 photo 11
Property 57987 photo 12
Property 57987 photo 13

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 133 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 6 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, توالت. طبقه 7 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه