710 000 €
5635 €/m²
Property 58916 photo 1

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 950 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 126 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 6 شامل 2 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
650 000 € 2653 €/m²
  • کد شی 25420
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 7
فروش
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • کد شی 62555
  • مربع متر 106 m²
  • فاصله تا دریا 1249 m
فروش
660 000 € 4782 €/m²
  • کد شی 62730
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 4
فروش
660 000 € 7252 €/m²
  • کد شی 65142
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3
فروش
800 000 € 6299 €/m²
  • کد شی 64179
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 5123 €/m²
  • کد شی 64294
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 7927 €/m²
  • کد شی 58420
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 2681 €/m²
  • کد شی 50730
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه