265 000 €
3232 €/m²
Property 58121 photo 1
Property 58121 photo 2
Property 58121 photo 3
Property 58121 photo 4
Property 58121 photo 5
Property 58121 photo 6
Property 58121 photo 7
Property 58121 photo 8
Property 58121 photo 9
Property 58121 photo 10
Property 58121 photo 11
Property 58121 photo 12
Property 58121 photo 13
Property 58121 photo 14
Property 58121 photo 15
Property 58121 photo 16
Property 58121 photo 17
Property 58121 photo 18

Details

  • طبقه: طبقه 5
  • سال ساخت: 1973
  • سال نوسازی: 2013
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4200 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 82 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
344 000 € 5134 €/m²
  • کد شی 57977
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
339 000 € 4985 €/m²
  • کد شی 57978
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 5520 €/m²
  • کد شی 58012
  • مربع متر 48 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 58058
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 3850 €/m²
  • کد شی 58061
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
265 000 € 3231 €/m²
  • کد شی 58121
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 58241
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
305 000 € 3388 €/m²
  • کد شی 58382
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
374 000 € 4857 €/m²
  • کد شی 58951
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه