680 000 €
4964 €/m²
Property 58917 photo 1
Property 58917 photo 2

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 750 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 137 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 6 شامل 3 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
820 000 € 2837 €/m²
  • کد شی 51492
  • مربع متر 289 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
590 000 € 4469 €/m²
  • کد شی 58915
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 61593
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 56627
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 5
فروش
730 000 € 2703 €/m²
  • کد شی 23110
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 7
فروش
625 000 € 5208 €/m²
  • کد شی 57981
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
770 000 € 5422 €/m²
  • کد شی 58922
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 5
فروش
683 000 € 5464 €/m²
  • کد شی 56734
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 2653 €/m²
  • کد شی 25420
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه