730 000 €
2704 €/m²
Property 23110 photo 1
Property 23110 photo 2
Property 23110 photo 3
Property 23110 photo 4
Property 23110 photo 5
Property 23110 photo 6
Property 23110 photo 7
Property 23110 photo 8
Property 23110 photo 9
Property 23110 photo 10
Property 23110 photo 11
Property 23110 photo 12
Property 23110 photo 13
Property 23110 photo 14
Property 23110 photo 15

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2006
  • سال نوسازی: 2015
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 9700 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 270 متر مربع در آتن. خانه واقع در 4 طبقه. زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, 2 انبار. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه . طبقه 1 شامل اتاق نشیمن. طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, حمام. دوبلکس دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
765 000 € 5666 €/m²
  • کد شی 64866
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • کد شی 62555
  • مربع متر 106 m²
  • فاصله تا دریا 1249 m
فروش
660 000 € 4782 €/m²
  • کد شی 62730
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 4
فروش
734 000 € 5518 €/m²
  • کد شی 57987
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 5
فروش
730 000 € 2703 €/m²
  • کد شی 23110
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 7
فروش
710 000 € 5634 €/m²
  • کد شی 58916
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 4
فروش
940 000 € 7401 €/m²
  • کد شی 64215
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 61535
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
740 000 € 5522 €/m²
  • کد شی 57984
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه