770 000 €
5423 €/m²
Property 58922 photo 1
Property 58922 photo 2

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 142 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 6 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 7 شامل 3 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه