فروش - اپارتمان 167 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - غرب چایداری
350 000 €
2096 €/m²
Property 59653 photo 1
Property 59653 photo 2
Property 59653 photo 3
Property 59653 photo 4
Property 59653 photo 5
Property 59653 photo 6
Property 59653 photo 7
Property 59653 photo 8
Property 59653 photo 9
Property 59653 photo 10
Property 59653 photo 11
Property 59653 photo 12
Property 59653 photo 13
Property 59653 photo 14
Property 59653 photo 15
Property 59653 photo 16
Property 59653 photo 17
Property 59653 photo 18
Property 59653 photo 19
Property 59653 photo 20
Property 59653 photo 21
Property 59653 photo 22
Property 59653 photo 23
Property 59653 photo 24
Property 59653 photo 25

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 1985
  • سال نوسازی: 2015
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 6200 m
  • فاصله از فرودگاه: 42 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 167 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
340 000 € 3505 €/m²
  • کد شی 55906
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 55907
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 3726 €/m²
  • کد شی 55908
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3725 €/m²
  • کد شی 55909
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 4
فروش
465 000 € 4386 €/m²
  • کد شی 55910
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 4300 €/m²
  • کد شی 55911
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 55977
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3840 €/m²
  • کد شی 55998
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 4266 €/m²
  • کد شی 56074
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه