150 000 €
1282 €/m²
Property 61935 photo 1
Property 61935 photo 2
Property 61935 photo 3
Property 61935 photo 4
Property 61935 photo 5
Property 61935 photo 6
Property 61935 photo 7
Property 61935 photo 8
Property 61935 photo 9
Property 61935 photo 10
Property 61935 photo 11
Property 61935 photo 12
Property 61935 photo 13
Property 61935 photo 14
Property 61935 photo 15

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 11500 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 117 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 5 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
147 000 € 3127 €/m²
  • کد شی 56290
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
215 000 € 2905 €/m²
  • کد شی 56511
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 4
فروش
195 000 € 2074 €/m²
  • کد شی 56872
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
137 000 € 1876 €/m²
  • کد شی 57034
  • مربع متر 73 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 1818 €/m²
  • کد شی 57400
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
190 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 57429
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 57476
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
190 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 57534
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 2
فروش
135 000 € 1115 €/m²
  • کد شی 57535
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه