500 000 €
5155 €/m²
Property 56729 photo 1
Property 56729 photo 2
Property 56729 photo 3
Property 56729 photo 4
Property 56729 photo 5
Property 56729 photo 6
Property 56729 photo 7
Property 56729 photo 8
Property 56729 photo 9
Property 56729 photo 10
Property 56729 photo 11
Property 56729 photo 12

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 97 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, 2 اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
420 000 € 4200 €/m²
  • کد شی 24982
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 2291 €/m²
  • کد شی 33477
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
745 000 € 4656 €/m²
  • کد شی 34315
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 3813 €/m²
  • کد شی 36234
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 6170 €/m²
  • کد شی 36378
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 4320 €/m²
  • کد شی 38732
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3508 €/m²
  • کد شی 41764
  • مربع متر 171 m²
  • Rooms 5
فروش
470 000 € 2186 €/m²
  • کد شی 41871
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 6111 €/m²
  • کد شی 41930
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه