فروش - دوبلکس 212 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال کیفیسیا
830 000 €
3915 €/m²
Property 46659 photo 1
Property 46659 photo 2
Property 46659 photo 3
Property 46659 photo 4
Property 46659 photo 5
Property 46659 photo 6
Property 46659 photo 7
Property 46659 photo 8

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2021
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 22000 m
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • راه پله داخلی
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 212 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 2 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , توالت. طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام, دوش. دوبلکس دارای طرح منطقه این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
693 000 € 5456 €/m²
  • کد شی 56732
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
895 000 € 3729 €/m²
  • کد شی 14287
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
880 000 € 5866 €/m²
  • کد شی 64719
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
683 000 € 5464 €/m²
  • کد شی 56734
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
940 000 € 6225 €/m²
  • کد شی 65137
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 6299 €/m²
  • کد شی 64179
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه