فروش - اپارتمان 53 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز Sepolia - Skouze
135 000 €
2547 €/m²
Property 64812 photo 1
Property 64812 photo 2
Property 64812 photo 3
Property 64812 photo 4
Property 64812 photo 5
Property 64812 photo 6
Property 64812 photo 7
Property 64812 photo 8
Property 64812 photo 9
Property 64812 photo 10
Property 64812 photo 11
Property 64812 photo 12
Property 64812 photo 13
Property 64812 photo 14

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 1978
  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8400 m
  • فاصله از فرودگاه: 38 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 53 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
180 000 € 1894 €/m²
  • کد شی 51269
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 4
فروش
178 000 € 1561 €/m²
  • کد شی 51771
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 3
فروش
195 000 € 2096 €/m²
  • کد شی 51795
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3
فروش
168 000 € 2507 €/m²
  • کد شی 52296
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
190 000 € 1016 €/m²
  • کد شی 52331
  • مربع متر 187 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
200 000 € 1769 €/m²
  • کد شی 53236
  • مربع متر 113 m²
  • Rooms 3
فروش
161 000 € 1490 €/m²
  • کد شی 53260
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 4
فروش
180 000 € 1914 €/m²
  • کد شی 54756
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 4
فروش
184 000 € 1672 €/m²
  • کد شی 54850
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
180 000 € 1935 €/m²
  • کد شی 55945
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه