150 000 €
2679 €/m²
Property 12503 photo 1
Property 12503 photo 2
Property 12503 photo 3
Property 12503 photo 4
Property 12503 photo 5
Property 12503 photo 6
Property 12503 photo 7
Property 12503 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1985
  • سال نوسازی: 1995
  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 4 km
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 56 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
184 000 € 1672 €/m²
  • کد شی 54850
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
180 000 € 1935 €/m²
  • کد شی 55945
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
215 000 € 2905 €/m²
  • کد شی 56511
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 4
فروش
195 000 € 2074 €/m²
  • کد شی 56872
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 1818 €/m²
  • کد شی 57400
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
190 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 57429
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 57476
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
190 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 57534
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 2
فروش
175 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 57556
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 3700 €/m²
  • کد شی 57683
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه