670 000 €
3964 €/m²
Property 66048 photo 1
Property 66048 photo 2
Property 66048 photo 3
Property 66048 photo 4
Property 66048 photo 5
Property 66048 photo 6
Property 66048 photo 7
Property 66048 photo 8
Property 66048 photo 9
Property 66048 photo 10
Property 66048 photo 11
Property 66048 photo 12
Property 66048 photo 13
Property 66048 photo 14
Property 66048 photo 15
Property 66048 photo 16
Property 66048 photo 17
Property 66048 photo 18
Property 66048 photo 19
Property 66048 photo 20
Property 66048 photo 21
Property 66048 photo 22
Property 66048 photo 23
Property 66048 photo 24
Property 66048 photo 25
Property 66048 photo 26
Property 66048 photo 27
Property 66048 photo 28
Property 66048 photo 29
Property 66048 photo 30
Property 66048 photo 31
Property 66048 photo 32
Property 66048 photo 33
Property 66048 photo 34
Property 66048 photo 35

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2009
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: D
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2400 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 169 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. Loft شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
900 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 63853
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
660 000 € 7252 €/m²
  • کد شی 65142
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3
فروش
580 000 € 2109 €/m²
  • کد شی 11444
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 5
فروش
670 000 € 2055 €/m²
  • کد شی 41758
  • مربع متر 326 m²
  • Rooms 6
فروش
610 000 € 4621 €/m²
  • کد شی 63730
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 3220 m
فروش
800 000 € 6299 €/m²
  • کد شی 64179
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 2657 €/m²
  • کد شی 63396
  • مربع متر 207 m²
  • Rooms 5
فروش
925 000 € 9250 €/m²
  • کد شی 65226
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه