560 000 €
3590 €/m²
Property 57178 photo 1
Property 57178 photo 2
Property 57178 photo 3
Property 57178 photo 4
Property 57178 photo 5
Property 57178 photo 6
Property 57178 photo 7
Property 57178 photo 8
Property 57178 photo 9
Property 57178 photo 10
Property 57178 photo 11
Property 57178 photo 12
Property 57178 photo 13
Property 57178 photo 14

Details

  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2700 m
  • فاصله از فرودگاه: 26 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 156 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه نیمه زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. دوبلکس دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
810 000 € 6090 €/m²
  • کد شی 64213
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 4
فروش
810 000 € 5062 €/m²
  • کد شی 64965
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
820 000 € 2837 €/m²
  • کد شی 51492
  • مربع متر 289 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
600 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 65141
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 65910
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
465 000 € 2162 €/m²
  • کد شی 61585
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 6
فروش
640 000 € 3878 €/m²
  • کد شی 56316
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 6
فروش
730 000 € 2703 €/m²
  • کد شی 23110
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه